עלינו

שיחות רבות עם אחיות מוסמכים/ות שעברו את מבחן הרישוי בסיעוד עזרו לנו להבין שחסר כלי פשוט וטוב ללמוד למבחן הזה.
לכן יצאנו מתוך מטרה לבנות תוכנה שתאפשר לסטודנטים וסטודנטיות ללמוד למבחן בצורה היעילה ביותר ובלי להוציא אלפי שקלים מהכיס.

אנחנו צוות של רופאים, אחים, אחיות וסטודנטים למקצועות שונים כמו סיעוד, רפואה ורוקחות אשר חברו מתוך מטרה, להנגיש את חומר הלימוד בצורה הטובה ונוחה ביותר.
במקום לקרוא את ברונר מקצה לקצה, הבנו את החשיבות שיש בשימת דגש על הנושאים החשובים. זוהי ללא ספק הדרך הטובה ויעילה ביותר להבין את המקצוע ולהצליח במבחן.
מתוך ההבנה שכמות השאלות במבחנים מסוג זה היא מוגבלת בסופו של דבר, וחלק ניכר מהשאלות במבחן הממשלתי חוזרות על עצמם כל מועד רק בווראציות שונות.
הנחת העבודה שלנו היתה שהמתודה המרכזית שצריכה להנחות את הסטודנט בשלב הזה של הלימודים - לקראת המבחן, היא תרגול מסיבי של שאלות שכבר הופיעו במבחנים קודמים, ומתוך הבנה נקודתית של השאלה-תשובה.
כך הסטודנט מצליח להתמקד במה שישאלו במבחן, ולא מתפזר בתוך ים החומר ובשלל הנושאים, ולא שוקע בתוך עשרות הסיכומים של הקורסים השונים.

אתם כבר בשלב שעברתם על רוב החומר ואפילו הצלחתם לעשות חזרות בקורסי סיכום נוספים.
כל זה מכין אתכם לקראת המקצוע החשוב אליו אתם פונים, אבל הוא לא מספיק כדי להכין אתכם למבחן.
כמו כל המבחנים שכבר כולנו עברנו, יש הבדל בין הלמידה והידע שיכין אותנו לחיים לבין הלמידה והתרגול שיכינו אותנו לצלוח את המבחן.

חשוב לנו תמיד להשתפר, אם יש לכם הצעות או בעיות עם התוכנה תרגישו לפנות אלינו בכל רגע, ונעבוד על זה.

מעוניינים לעבוד איתנו? אנחנו תמיד מחפשים אנשי מקצוע חרוצים וטובים לעזור להשיג חומרים, ולכתיבה, בעריכה ובקרה על סיכומים. אם אתם חושבים שזה משהו רלוונטי עבורכם נשמח שתשלחו לנו קורות חיים ל - nuihelper@gmail.com